
Vanwege herinrichtingswerkzaamheden ten behoeve van de Margrietschool is de Van Uvenweg afgesloten voor al het verkeer.
Het gaat om het gedeelte tussen de Akeleistraat en de Churchillweg. Afhankelijk van de weersomstandigheden duren de werkzaamheden tot eind januari.
Mondriaanlaan
Om de ontsluiting van de Wageningen Universiteit te verbeteren zijn er werkzaamheden tussen de Nijenoord Allee en de Wageningen campus (fase 3). De kruising van de busbaan en de Mondriaanlaan krijgt een nieuwe inrichting en het riool wordt vervangen. Hierdoor is de weg afgesloten.
Het autoverkeer wordt omgeleid via borden. Voetgangers en fietsers kunnen van het bestaande fiets- en voetpad aan de oostkant gebruikmaken. Naar verwachting is het werk in april klaar.
informatie
Voor vragen kun je contact opnemen met de omgevingsmanager Manja van Buijen, via tel. 06-40758365 of via mail: [email protected].