Midsummer Castle Trip van Wageningen naar kasteel Doorwerth

19 jun 2017, 14:12 Nieuws
kateel doorwerth
Renkum Nieuws

Vaar op één van de langste dagen van het jaar met de Blauwe Bever naar vroegere tijden, dichtkunst en een goed glas wijn richting kasteel Doorwerth.

Onderweg kun je genieten, niet alleen van de avondstemming en mooie riviergezichten, maar kun je ook luisteren naar romantische gedichten, voorgedragen door Jhr. Beelaerts van Blokland.

Kasteelbewoners

Al meteen bij het aanleggen word je in de sfeer van het kasteel gebracht: opgewacht door

een

kasteelbewoner die je gidst naar de bestemming. Daar ontmoet je in een spannende rondgang verschillende mensen die ooit het kasteel bewoonden.

Zij geven hun kijk op het wonen in het kasteel waardoor de beleving van die tijd haast tastbaar wordt. Door alle gangen, smalle trapjes en grote zalen verken je het gebouw.

Op de terugreis kun je onder het genot van een goed glas wijn genieten van de invallende duisternis op de rivier en nagenieten van de ervaringen. Terug in Wageningen omstreeks 23.00 uur

Vertrek: vrijdagavond 23 juni, 19:00 uur, graag een kwartier voor vertrektijd aanwezig zijn. De Midsummer Castle Trip kost 29,50 euro en is niet geschikt voor kinderen. Reserveer: https://deblauwebever.nl/reserveren/