Septemberactie Jehova's getuigen in Wageningen

12 sep , 10:51Nieuws
van huis tot huis Jehova's getuigen
Jehova's Getuigen
 Deze maand gaan tientallen vrijwilligers in Wageningen op pad om inwoners een persoonlijke, gratis Bijbelcursus aan te bieden. Ze nodigen hen uit in één-op-één gesprekken te onderzoeken of de adviezen uit de Bijbel nog praktisch zijn in deze tijd.   
“De boodschap van de Bijbel is vandaag nog net zo relevant als eeuwen geleden. Ze heeft mensen geholpen hun huwelijk te versterken, emotionele pijn te verwerken en een positieve bijdrage aan de samenleving te leveren”, zegt Greg Teunissen, woordvoerder van Jehovah’s Getuigen in Gelderland. “Wij hebben deze voordelen zelf ervaren en delen ze daarom graag met anderen.”
Uitnodiging  voor 
Tijdens de actie verspreiden de Getuigen gratis exemplaren van de brochure Voor altijd gelukkig!. Deze brochure vormt een introductie op een Bijbelcursus die bestaat uit drie interactieve lessen. Met behulp van kleurrijke illustraties, video’s en discussievragen worden praktische Bijbelse principes onderzocht.
Aan het eind van de uitnodigingsactie wordt in gemeenten van Jehovah’s Getuigen over de hele wereld een speciale lezing gehouden met het thema: ‘Wat kan de Bijbel voor je betekenen?’. In deze lezing wordt uitgelegd hoe de Bijbel kan helpen een gelukkig en zinvol leven te leiden.
De lezing is voor iedereen gratis toegankelijk en vindt in Wageningen plaats op zaterdag 26 september om 18.00 uur en zondag 27 september om 10.30 uur in de Koninkrijkszaal aan de Spelstraat 3.
Meer informatie over de gratis Bijbelcursus is te vinden op: jw.org > Wat de Bijbel leert > Bijbelcursus.
Over Jehovah’s Getuigen
Wereldwijd zijn er meer dan 9 miljoen Jehovah’s Getuigen in 241 landen. Deze christelijke geloofsgemeenschap omvat personen van allerlei etnische en culturele achtergronden. Nederland telt ruim 29.000 Getuigen van Jehovah. Hun officiële website, jw.org, beschikt over informatie in meer dan 1.100 talen.
loading

Loading articles...

Loading