Workshop poster ontwerpen in Canva bij het Vrijiwlligers Centrum

10 sep 2025, 10:57 Nieuws
vrijwilligerscentrum wageningen
Vrijwilligers Centrum Wageningen
Het nieuwe pand aan de Stationsstraat 24

Eén van de manieren om publiciteit te maken voor je organisatie is een goede poster of flyer. Voor het ontwerpen hiervan heb je tegenwoordig geen dure en ingewikkelde programma’s meer nodig.

Daarom organiseert het Vrijwilligers Centrum op dinsdag 30 september van 19:30 tot 22:00 uur een workshop poster ontwerpen in Canva. Canva is een gratis online designplatform waarmee je eenvoudig mooie ontwerpen kunt maken voor je organisatie: posters, flyers, social posts, nieuwsbrieven, presentaties en meer.

Mogelijkheden van Canva

In deze workshop richten we ons op het ontwerpen van posters en flyers. Amarins de Vries laat je stap voor stap zien hoe Canva werkt en welke mogelijkheden het programma biedt. En natuurlijk ga je vooral zelf aan de slag met Canva.

Meedoen?

Meld je aan via www.vcwageningen.nl/workshops