Jongeren geven hun favoriete verhaal een nieuwe wending in de bblthk op 16 oktober

07 okt , 17:16 • Kunst en Cultuur
beeld persbericht fan fiction (1)
Bibliotheek Wageningen
Wat als je favoriete personage een heel andere keuze maakt? Of als het einde van een boek, film, serie of game anders loopt?
Jongeren van 12 tot en met 16 jaar kunnen het zelf bedenken tijdens een workshop fanfiction in de bblthk.
Schrijf je eigen versie
Op vrijdag 16 oktober spelen de deelnemers met bekende personages en verhaallijnen. Onder begeleiding van Sonja van der Arend van Schrijfclub Wageningen schrijven ze hun eigen versie van een verhaal. Na afloop eten ze samen iets lekkers. Wie wil, kan het eigen verhaal voorlezen.
Informatie
De workshop vindt plaats van 16.30 tot 18.30 uur in de Maakplaats van de bblthk, Stationsstraat 2 in Wageningen. Er is plek voor maximaal twaalf deelnemers. Deelname kost € 5,-. Aanmelden kan via bblthk.nl/agenda
loading

Loading articles...

Loading