Kun jij schminken of begeleid je graag kinderspelletjes? Tijdens het Leeffestival op zondag 6 juli barst het van de activiteiten – en daar hebben ze jouw hulp bij nodig!
Schminken is elk jaar een grote hit: kinderen laten zich maar al te graag omtoveren tot vlinder, leeuw of superheld. Kun jij schminken en vind je het leuk om kinderen te laten stralen? Meld je dan aan! Heb je zelf schminkmaterialen? Fijn, maar het is geen vereiste.
Spelletjes begeleiden
Liever iets anders doen? Het Leeffestival zoekt ook mensen die tussen 13.00 en 18.00 uur (of een deel daarvan) spelletjes willen begeleiden. Denk aan eenvoudige spellen die kinderen met plezier spelen – jouw aanwezigheid maakt het verschil! Ook als je maar een paar uurtjes beschikbaar bent, ben je van harte welkom (bijvoorbeeld van 15.00 tot 17.00 uur). Maak van het Leeffestival een kleurrijke, speelse dag voor alle kinderen!
Informatie
Interesse? Ga meteen naar de website van het Vrijwilligers Centrum Wageningen voor meer informatie: www.vcwageningen.nl.