Workshop Storytelling voor ‘Liefde aan de Rijn’

31 jul , 10:12Kunst en Cultuur
persbericht de bblthk_Liefde aan de Rijn
De Bilbliotheek
Jantien Klein Ikink
Altijd al meer willen leren over Storytelling? En wil je je ontspannen voelen wanneer je voor een groep spreekt? Dan is dit je kans om in een ongedwongen en intieme setting te oefenen. 
Op woensdagavond 19 augustus organiseert de bblthk een gratis workshop Storytelling, begeleid door Jantien Klein Ikink van de bblthk. Zij heeft jarenlange ervaring met het begeleiden van storytellingworkshops en -evenementen in Nederland en Lissabon. 
Voordragen eigen liefdesverhaal
Tijdens de workshop gaan deelnemers aan de slag met het vormgeven en voordragen van hun eigen verhaal. Het thema van deze editie is liefde. Daar mag iedereen op een geheel eigen manier invulling aan geven. Of het nu gaat om romantische liefde, liefdesverdriet, een gemis aan liefde, liefde voor je kat of juist liefde voor jezelf. 
‘Liefdesverhalen zijn overal. Vraag iemand naar de eerste ontmoeting met een geliefde en diegene kan waarschijnlijk niet stoppen met praten. We voelen ons allemaal weleens overweldigd door wat er gaande is in de wereld. Als bieb willen we juist stilstaan bij wat ons verbindt. Liefde in alle vormen is iets wat we moeten koesteren en delen. En wat is een beter moment dan na de zomervakantie, als we allemaal weer in Wageningen zijn en nog even willen genieten van de laatste warme avonden aan de Rijn,’ vertelt Jantien enthousiast. 
Verbinding met het publiek
De deelnemers leren wat hun verhaal uniek maakt, hoe ze tot de kern komen en hoe ze verbinding maken met het publiek. "Hier gaat het niet om perfectie, maar om eigenheid. Je hoeft het nog niet te kunnen. De kracht zit in de imperfectie en het samenkomen. Ik hoop mensen te laten ervaren dat je juist door dicht bij jezelf te blijven veel plezier kunt beleven aan het spreken voor een groep. We vertellen de hele dag door verhalen, vaak zonder dat we het zelf doorhebben. Wat je tijdens deze workshop leert, kun je daarom ook in allerlei andere situaties gebruiken."
Na afloop van de workshop worden vier deelnemers geselecteerd om hun liefdesverhaal te delen tijdens Liefde aan de Rijn op donderdagavond 27 augustus. Tijdens deze avond komen luisteraars in kleine groepjes met een kleedje langs de verschillende vertellers, midden in de Wageningse natuur. 
Opgeven
De workshop vindt plaats op woensdag 19 augustus van 19.00 tot 21.30 uur in de bblthk. Deelname is gratis. Je kunt je opgeven via bblthk.nl/agenda 
loading

Loading articles...

Loading